Чому слід ухвалити законопроект про блокаду Криму

Закон про блокаду окупантів треба прийняти. Дякую Ігореві Лапіну та співавторам закону.

Сьогодні, 10 грудня, закликав народних депутатів ухвалити законопроект №2004а, розроблений депутатами від "Самооборони". Він зареєстрований ще в червні, але на порядок денний вдалося поставити лише сьогодні. Його часто називають законом "Про блокаду Криму".

Суть закону в тому, що ми не маємо права підігрувати Кремлю в гібридній війні. Територію захопила Росія, а утримувати має Україна. Ми не маємо права грати у план Путіна. Я хочу наголосити, що відповідно до Женевської конвенції 1949 року, відповідальність за населення на окупованій території несе окупант.

Що ж вирішує наш закон.

По-перше, згідно із цим законом у Криму ліквідовується зона вільної торгівлі. Тисячі тон нерозмитнених товарів йде через Крим транзитом у Росію. Із Росії в свою чергу йдуть пороми зі зброєю, яка осідає в Криму, посилюючи на півострові угрупування окупаційних військ, яке загрожує материковій Україні.

Нерозмитнені й дешеві українські товари сповільнюють ріст цін всередині Росії, що в свою чергу дає можливість путінському режимові уникати соціального вибуху.

По-друге, зупинить потік контрабанди, який, не зважаючи на зусилля активістів, іде як з України в Крим, так і з півострова в Україну.

По-третє, забороняється переміщення будь-яких товарів на тимчасово окуповану територію або з тимчасово окупованої території. В тому числі це стосується й поставки електроенергії, води й інших товарів.

По-четверте, в’їзд на тимчасово окуповану територію та виїзд з неї іноземців та осіб без громадянства не допускається. Цей пункт – для зрадників, які під час окупації палили паспорти з тризубом.

Переконаний, що держава на законодавчому рівні має долучитися до громадських активістів, які ведуть боротьбу за звільнення Криму. Парламент має дати законодавчу основу для боротьби з окупантом. Ми маємо припинити годувати агресора та окупанта. Як безпосередньо в Криму, так і в Росії.

Андрій ПАРУБІЙИсточник: “http://uainfo.org/blognews/1449742507-chomu-slid-uhvaliti-zakonoproekt-pro-blokadu-krimu.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя