У Черкасах під час земляних робіт під завалом опинився один з робітників - Статьи - Стоп Откат - Взятки, откаты, рейдерство в Украине


Землевпорядні роботи в центрі Черкас ледь не закінчилися трагедією. Під час прокладання комунікацій завалило 40-річного чоловіка. На щастя, він працював не сам. Його колеги миттєво викликали на місце надзвичайної події рятувальників.

Олександр Сипко, заступник керівника відділу ГУ МНС в Черкаськійобласті:- Обвалилася порода , яка була розташована біля колодця, і один зробітників був затиснутий по пояс цією породою. Пока в нього станзадовільний, більше нічого сказати не можу, треба працювати.

Директор фірми, у якій працює постраждалий, пояснив: на цій ділянцічасто зсувається ґрунт, тому робітники завжди ретельно дотримувалисяправил безпеки. Чому сталося нещастя — він навіть не уявляє.

Володимир Халай, директор будівельної фірми:- Несмотря на то, что распорки были поставлены и дотримані всі правилабезпеки… Грунт промёрз, но недостаточно, и ливнёвка там, и произошёлссув грунта.

Аби витягти засипаного, еменесівці задіяли кілька машин, різаки тапневмоподушку. Рятувальники впродовж операції підбадьорювали чоловіка, івже за кілька годин підняли його на поверхню.

Постраждалого доправили до лікарні. Як повідомили медики, його стан унормі. Кінцівки не пошкоджені, але далося взнаки переохолодження. Лікаріі рятувальники відзначають: чоловік дійсно народився в сорочці.

Станіслав Кухарчук, Олександр Таран.

Джерело: НТН

Источник: “http://stopotkat.net/news/view/2246”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя